Наша школа је 30.11. 2018. обележила Дан школе. Одржан је пригодан програм коме су присуствовали пензионери школе, родитељи, наставници и ученици. Директор школе Јонел Буга поздравио је присутне и истакао значај ове институције која више од 60 година школује ђаке на српском и румунском језику и која је током свог вишедеценијског рада низала пуно успеха по којима је постала и препознатљива у локалној средини.
У наставку програма директор је уручио награде и похвале ђацима који су на литерарном и ликовном конкурсу одлуком комисија освојили једно од прва три места. Скуп се завршио послужењем и са жељама да школа ОШ “Олга Петров Радишић“ и даље успешно образује и васпитава ђаке пратећи потребе својих ђака и савремене правце развоја образовања.
Погледајте у галерији слика како је обележен овај Дан школе.