Ученик V-2 одељења наше школе и такмичар АК „Атина“ Марко Младеновски, освојио је златну медаљу и постао првак Србије за млађе пионире у вишебоју.
Вишебој за млађе пионире састоји се од три дисциплине: спринта на 60м, скока у даљ и бацања кугле.
Марко је на такмичењу у Београду одржаном 23-24.02.2019. године истрчао 60 м као најбољи од свих и постигао време од 8,60 секунди. Након тога је уследила дисциплина скок у даљ где је скочио 4,58 метара, и заузео друго место после друге дисциплине. У трећој дисциплини,после велике борбе, Марко је куглу од 3кг бацио 7,55 м, што је било довољно за прво место. Коначан резултат у вишебоју добија се на основу бодовања сваког резултата по посебним таблицама, и Марко је освојио укупно 1905 бодова.

Марко Младеновски је недавно добио и општинско признање – спортска нада града Вршца.
Честитамо Марку и желимо му пуно успеха на наредним такмичењима.