Овим путем желимо да обавестимо јавност да су радови на реконструкцији дела објекта у ОШ „Олга Петров Радишић“ Вршац завршени и да изразимо захвалност за подршку која нам је пружена од старне Покрајинске владе и Покрајинског секратаријата за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице Републике Србије (посебно госпођи Наташи Виславски).

Желимо да напоменемо да смо реконструкцијом дела објекта спречили настанак последица као што је угрожавање живота деце, запослених и свих који бораве у школи као и настанак евентуалне веће материјалне штете.

Један велики проблем је сада иза нас и надамо се да ћемо и у будућности моћи да рачунамо на овакаву сарадњу која је од почетка до краја била озбиљна и врло професионална, што је допринело да, на првом месту деца, а затим и сви остали у школи бораве и раде у безбедним условима.