Данас 01.11.2019. ученици II-2 одељења су са учитељем Киш Зораном били домаћини ђацима првацима наше школе и њиховим учитељима Марији Селеши, Ружици Вучковић и Чортан Себаститијану. На часу пројектне наставе првацима је представљен пројекат који су радили ученици овог одељења. Учитељ Зоран Киш водио је најпре причу о јесени у којој су учествовали прваци. Показали су нам овом приликом пуно знања које имају о овом годишњем добу, чули смо и како лепо читају, а сабирали су нам и одузимали јабуке и крушке тако да и математику већ добро знају. Након тога одељење II-2 извело је припремљен програм о јесени где су прваци чули пуно стихова и састава о јесени а другаци су им отпевали и неколико лепих композиција о јесени. Гостима су представљени ликовни радови и панои који су настали у раду на пројекту. На крају смо сви заједно погледали један цртани филм о вредном мраву. Осмеси првака говорили су нам да им је било пријатно на нашем заједничком часу. Лепо дружење на новим садржајима настављамо и у наредним активностима.