Наша школа је 29.11.2019. обележила Дан школе. Одржан је пригодан програм коме су присуствовали пензионери школе, родитељи, наставници и ученици наше школе. У програму су се смењивали рецитали, ритмичке игре, сценски прикази. Богат и шаролик садржај овогодишње приредбе говори о нашем заједничком раду и труду, жељи да покажемо шта све можемо и умемо. Наши ђаци су се и ове године показали као изузетни глумци, рецитатори, вокални и инструментални извођачи. Говорећи о одрастању, првим љубавима и школским несташлуцима, покушали смо да откријемо чаролију детињства. Хорско и инструментано извођење употпунило је овогодишњи програм. Након програма, директор школе, Јонел Буга поздравио је присутне госте и истакао значај ове институције која више од 60 година школује ђаке на српском и румунском језику, и која је током свог вишедеценијског рада низала пуно успеха по којима је постала и препознатљива у локалној средини. Скуп се завршио послужењем и са жељама да школа ОШ “Олга Петров Радишић“ и даље успешно образује и васпитава ђаке пратећи потребе својих ђака и савремене правце развоја образовања.
В.Марјанов