У среду 11.12.2019. и у петак 13.12.2019. године ученици другог разреда школе организовали су дружење са другарима из забавишта. Гости школе били су полазници предшколске групе забавишта ,,Колибри “, ,, Плави чуперак“ и ,,Бубамара“ са својим васпитачицама. Деца су уживала у приредби коју су припремили ученици другог разреда са учитељима Весном Мазманидис и Киш Зораном. И мали забавиштанци су показали своје вештине и умећа. Другари су међусобно оживели сећања на заједнички боравак у вртићу, а другаци су били посебно срећни јер су поново видели своје васпитачице које су пуно о њима бринуле у вртићу. Сви су једни другима пожелели пуно среће у Новој 2020. години а договорена су и нова дружења у Новој години.