Решењем Покрајинског секретара за образовање, прописе, управу и националне мањине – националне заједнице, Михаља Њилаша, досадашњем директору школе Буга Јонелу, професору разредне наставе, престаје дужност директора Основне школе ,,Олга Петров Радишић“ закључно са 21.09.2020. годин. Решење је донето након што је претходно директор школе Буга Јонел поднео оставку из личних разлога , а која је усвојена закључком Школског одбора Основне школе ,,Олга Петров Радишић“.
Истим решењем за вршиоца дужности директора Основне школе ,,Олга Петров Радишић „ од 22.09.2020. до избора директора установе именује се Кемпјан Маризел, професор физичке културе.
Буга Јонелу, досадашњем директору желимо пуно здравља, среће и успеха на новим пословним задацима, а новом вршиоцу дужности Кемпјан Маризелу пуно успеха у управљању школом.