На часовима грађанског васпитања организоване су радионице за ученике петог и шестог разреда које су подразумевале израду новогодишњих украса и честитки. Ученици су радо прихватили ову идеју и радионице су настављене и током онлајн наставе. Свакодневно је стизало много успешних и креативних радова, тако да смо могли да направимо праву малу изложбу у којој смо сви искрено уживали. Наш заједнички циљ је успео. Желели смо да једни другима подаримо ситнице које ће нас радовати и зближити у данима када нисмо заједно. Са лепим мислима и жељама завршавамо ову годину и надамо се да ће нам година која предстоји бити још успешнија и лепша. Радионицу је осмислила и водила проф. српског језика и књижевности, Весна Марјанов.