Настава у природи ученика четвртог, трећег и другог разреда у Сокобањи  реализована је од 22.04. – 26.04. 2018. године и од 07.06.2018. – 11.06.2018. Настава у природи ученика четвртог, трећег и другог разреда у Сокобањи  реализована је од 22.04. – 26.04. 2018. године и од 07.06.2018. – 11.06.2018.  Природни амбијент Сокобање је изузетно леп. Свакодневни боравак у природи пружао је могућности за реализацију разноврсних садржаја. За време боравка организоване су шетње са циљем упознавања околине, биљног и животињског света као и историјских знаменитости Сокобање . Тако је посећено  излетиште “Борићи“,планина Озрен, чесма Хајдук Вељка. водопад “Рипаљка“, излетиште “Лептерија “, цркву Преображења Господњег . Обишли смо Амам-турско купатило и Конак кнеза Милоша, боравили у многим парковима бање и уживали у чистом ваздуху. Спортске активности заузимале су доста времена. Уз помоћ рекреатора у поподневним часовима организовани су турнири у фудбалу, “Између две ватре“, спортске игре.  Сваке вечери деци су приређене игре и забаве различитог карактера у којима су деца активно учествовала. Надамо се да ће ђацима и учитељима и ова настава у природи остати у лепом сећању.