Поводом предстојећих празника у четвртак 18.04.2019. године ученици нижих и виших разреда организовали су мали Васкршњи вашар. У веселој атмосфери деца су представила своје рукотворине , украсе, играчке, честитке. Већем узбуђењу допринели су и родитељи, баке, деке и наставници који су са уживањем бирали лепе дечје радове. Прикупљена средства са вашара нижих разреда биће коришћена за куповину садница за улепшавање ентеријера и екстеријера школе школе и потребних наставних средстава.
И ученици V-2, VI- 2 и VII- 1 правили су магнете за Ускршњи вашар. Активности су осмислиле проф. енглеског језика, Снежана Рачић Лончар и проф. немачког језика, Слађана Гранић. Прикупљени новац уплатиће на жиро рачун школе за куповину рачунара.