На крају школске године 28.06.2021. године директор школе Маризел Кемпјан окупио је најуспешније ученике и наставнике у овој школској години. Директор школе истакао је да је ова школска година била пуна тешкоћа у организацији наставе и других активности па и такмичења због пандемије вирусом корона. Ипак, велики број ученика и наставника вредно су радили и на организованим такмичењима постигли запажене резултате. Овом приликом директор школе Кемпјан Маризел им је још једном честитао и захвалио на успешној промоцији школе у протеклој школској години.
Ученици похваљени за постигнуте резултате и промоцију школе у школској 2020/2021. години су:
Остојић Дуња – I-1
Оринкаш Аљоша II-2
Лауш Нина III-2
Милошев Филип III-2
Мучибабић Ксенија III-2
Вујичић Марија III-2
Емилија Божанић – V- 1
Огњен Стојанов VI -2
Зорана Јовановић VII – 2
Теодора Гојков VII -2
Дарио Путник – VI -3
Миа Докљанов VI -2
Филип Еремић – VIII – 1
Димитрије Живојнов VIII – 1
Марија Ковачевић VIII – 1
Вук Стојановић VIII – 1

За њихове успехе свакако су заслужни и наставници. Наставници похваљени за постигнуте резултате и промоцију школе у школској 2020/2021. години су:
Биљана Петровић, Виолета Керкез, Весна Марјанов, Ивана Опреа, Ненад Маринковић, Ружица Вучковић, Даница Киш, Анкица Гламочлија, Зоран Киш.