Ученици III-2 одељења на почетку зиме са својом учитељицом Вучковић Ружицом, реализовали су пројекат ,,Зимске радости“. На реализованим часовима писали су саставе и песмице о зими и празницима, а на часовима ликовне култтуре израдили су пуно лепих радова посвећених овом годишњем добу и предстојећим празницима. Данас, на први дан зиме, одељенски пројекат привео се крају. Окупили су се у учионици III-2 ученици III-1, IV-1 и IV-2 са својим учитељима како би заједнички поздравили ново годишње доба. Ученици III-2 припремили су приредбу а затим су ђаци заједничком песмом поздравили зиму. На крају су учитељи пожелели ђацима срећне празнике и пријатан предстојећи распуст у нади да ће овогодишња зима бити снежнија од претходних.