Током Дечје недеље ученици школе ће по сачињеном распореду због поштовања епидемиолошких мера, посетити изложбу дечијих радова 62. ликовне манифестације деце и омладине ,,Награда Паја Јовановић“ која је приређена у Дому војске. Више одељења је до данас посетило изложбу. Ђаци су имали прилику да уживају у веома квалитетним радовима ученика. На конкурсу је пристигло много радова а рад ученика наше школе Станковић Милоша IV-2 је награђен другом наградом. Међу изложеним радовима нашли се и радови следећих ученика наше школе: Меховић Доротее IV-2, Радојчић Тее IV-2, Драгичевић Марка IV-2, Милошев Филипа IV-2 , Омчикус Теодоре IV-2, Николајевић Јане IV-2, Мартиновић Вукана II-1, Остојић Дуње II-1 , Божанић Бојане II-1, Милутинов Ање II-1, Стојановић Виктора II-1, Џамић Јане II-1.