Одржано школско такмичење из српског језика и језичке културе

На школском такмичењу из српског језика и језичке културе, које је одржано у нашој школи 11.02.2022., ученици наше школе постигли су следеће резултате: Пети разред: Теодора Ковач V1, прво место, проф.Весна Марјанов Теодора Николић V2, прво место, проф.Љиљана Степанов Милица Тасић V1, друго место, проф. Весна Марјанов Шести разред: Мина Стојанов VI1, прво место, проф.Љиљана…

Опширније

Одржано школско такмичење из енглеског језика

Након одржаног школског такмичења у среду 09.02.2022.године, на општинско такмичење из енглеског језика пласирали су се следећи ученици: -Алекса Бакота VIII-2 (проф. Снежана Лончар) -Теодора Боу VIII-3 (проф. Валеријана Илкић) -Ђорђе Рајић VIII-2 (проф. Снежана Лончар)

Опширније

Одржано општинско такмичење из физике

На општинском такмичењу из физике, које је одржано у суботу 05.02.2022.године у нашој школи, наши ученици су постигли следеће резултате: -Ненад Станковић VI-1, III место (проф. Ивана Опреа) -Огњен Стојанов VII-2, III место (проф. Ивана Опреа)